Ensest Seks Hikaye

Patronumun Seksi Karısını Devamlı Sikiyorum

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere patronumun seksi karısını nasıl siktiğimi anlatacağım. İsmim Arif 25 yaşındayım çok yakışıklı ve karizmatik bir erkeğim yaklaşık 5 yıldır aynı iş yerinde çalışıyorum. Patronum beni oldukça sever işimde olan başarımdan dolayı, şirkette her kesten üstün tutar bu yüzden ara ara beni evinde unuttuğu şeyleri bile almaya yollar bana o kadar güvenen insana ihanet ettim. Ama yapacak bir şey yoktu. o kadar seksiydi ki anlatamam bunu sizlere ne yapıp ne edip onu sikmek geçiyordu içimden şimdi sizlere patronumun eşini nasıl siktiğimden bahsedeyim. İşte olduğum bir gün patronum geldi ve evde telefonunu unuttuğunu ve gidip almamı söyledi. Tamam diyerek aracıma binip evlerine gittim. Zili çaldım eşi açtı kapıyı daha sabah olduğu için üzerinde çok seksi bir gecelik vardı. Onu görünce ister istemez bacaklarına baktım çok seksi görünüyordu.

Yenge Bizim patron telefonunu unutmuş onu almaya geldim dedim bana yenge deme lütfen sevmiyorum o kelimeyi dedi tamam dedim. Getirdi telefonu kapıya doğru gelirken bacaklarına baktığımı fark etti hafif gülümsedi buyur diyerek telefonu uzattı bana. Aldım telefonu iş yerine gidip verdim patrona teşekkür etti. İşimin başına geçtim ama aklım hala karısındaydı patronumun aklım çıkacak gibiydi o kadar seksi bir kadın olmazdı birde benim baktığımı anlayınca gülümsemesi beni benden aldı. Ertesi günü patron beni odasına çağırdı yengen senin çok efendi birisi olduğunu falan söyledi oğlum dedi. Bende ne yaptım ki efendim ben dedim bilmiyorum oda benim gibi sevmiş seni dedi ne güzel efendim bu benim açımdan iyi bir şey sevilmek güzel dedim.

Aradan biraz zaman geçince gene evde unuttuğu bir şeyi almak için beni yolladı zile bastım kapıyı açtı. Gene çok seksiydi beni içeri davet etti bu sefer gel kahvaltı yapıyordum bir şeyler yiyelim dedi. Bende geç kalırım dedim bir şey olmaz sen gel dedi girdim içeri çay doldurdu ve karşıma oturdu bana bakmayı keste yemeğini ye diyerek gülümsedi. Pardon dedim yemeğe başladım bir şeyler ellerim titriyordu ama çok güzel bir kadın mıyım ben dedi anlamadım dedim şaşırmıştım çünkü tekrar sordu evet çok güzel ve seksi bir bayansınız dedim. Gerçekten mi falan dedi bende evet dedim daha sonra benim gibi bir kadın ile beraber olmak istemez misin falan dedi bende sizi istemeyecek olan bir erkek gösterin bana dedim güldü. Neden gülüyorsunuz çok seksi ve alımlı bir bayansınız sizin ile her erkek yatmak ister dedim.

Öyleyse seninle beraber olalım çünkü sende çok yakışıklısın dedi. Bende nasıl olur patronuma ihanet etmiş olurum dedim bir şey olmaz keyfimizi yaşayalım biz dedi biraz daha geç kalırsam kovulabilirim dedim. Tamam bana numaranı ver mesajlaşarak konuşuruz bir ara işe gitmezsin bende çıkar size gelirim dedi tamam diyerek çıktım evden. İş yerine gittiğimde patron geç kaldın oğlu bir şey mi oldu dedi yok efendim yolda trafik çevirdi aracın sigortasını unutmuşum onunla uğraştım dedim. Oda paraya sıkıştıysan vereyim falan dedi yok efendim falan dedim. Bu kadar iyi bir insanının karısını sikecektim ama elimde değildi çok seksiydi bende istedim onu meğer oda beni istiyormuş dedim. Telefonuma bir mesaj geldi hafta sonu izin al buluşalım diyordu patronumun karısı. Bende tamam izin alıp sana yazarım gelip seni alırım bize geçeriz falan dedim.

Akşam iş çıkışında patronun yanına giderek, bu hafta sonu izin kullana bilir miyim efendim memleketten annemler gelecek dedim yanıma tamam oğlum kullan tabi ki dedi. Bilmiyordu ki o seksi karısını sikecektim bu hafta sonunda neyse hafta sonu geldi. Mesaj attım hazırlan gelip seni alıyorum dedim tamam dedi. Almaya gittim çıktı dışarı öyle bir seksi kıyafet giymiş ki o arabaya yürüyene kadar beni yarak şaha kalktı resmen araca binince fark etti güldü bende ne yapayım senin bu seksiliğine dayanamadı ne yapsın dedim güldüm bende. Beraber bize geçtik kapıdan içeri girince yapıştım o seksi dudaklarına sevişmeye başladım bir yandan amı ile oynuyordum. Çok azgınım hadi yatak odasına gidelim akşama kadar sik beni sekse olan açlığımı bitir benim dedi.

Beraber yatak odasına çıktım başladım bunun mis kokulu pembe amını yalamaya deliler gibi yalıyordum. kısa bir süre içerisinde titreyerek boşaldı bu o şekilde titremesi beni daha da azdırdı soktum yarağımı amının içinde sert sik lütfen eşim beni iyi sikemiyor dedi. Bende hızlandım sert sikiyordum onu eşimden ne kadar istesem de beni götten sikmedi. Götümden sik beni dedi bende bende tamam bende seni oradan sikmek istiyordum diyerek yalamaya başladım götünü yalamaya inliyordu hadi sok artık diye yalvarmaya başladı bende birden soktum içine biraz bekledikten sonra git gel yapmaya başladım. Uzun bir süre götünden siktikten sonra boşaldım için beraber duşa girdik doymamıştı bir postada kendini duşta siktirdi bana patronumun karısını her izin günümde sikiyorum artık.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu