Ensest Seks Hikaye

Restoranda Tanıştığım Abla Kardeş İle Grup Yaptım

Merhaba arkadaşlar, İsmim Mustafa 27 yaşında hali vakti yerinde birisiyim. Bir şirkette genel müdür olarak çalışıyorum altımda son model aracım ve cebimde her zaman parası olan birisiyim. Öğle yemekleri devamlı bizim şirketin karşısında ki lüks restoranda yiyorum. Sebebi ise orada çalışan kasiyer kızın çok hoşuma gitmesidir sürekli bakışıyoruz ben yemek yemeğe gittiğim zaman, oldukça tatlı bir kız ismi Seda sarışın uzun boylu renkli gözlü yani kısacası her erkeğin sahip olmak isteyeceği kadar güzel bir kız. Hesap öderken tanışalım mı dedim daha fazla dayanamadım çünkü sürekli bakışıyorduk.

Teklifimi kabul etti tanışmak için onun iş çıkışında buluşmaya karar verdik. İş çıkış saatinde ban yazdı işim bitti gelip beni alabilirsin diye tamam diyerek hemen hazırlanıp onu almaya gittim. Hangi ara kıyafetini değiştirdi bilmiyorum ama restorandaki kıyafetleri yoktu üstünde galiba yanında yedek kıyafet ile geliyordu işe yada benim teklif edeceğimi biliyordu o yüzden bu kadar seksi olmak istedi çünkü makyajda yapmıştı. Arabaya bindi onu alıp onların restoranından daha lüks bir restorana götürdüm onu yemek yemeğe içeri girdiğimizde garsonlarda dahil olmak üzere herkes ona bakıyordu.

Çünkü oldukça seksi bir kızdı birde boyu uzun topuklu ayakkabı giymiş altına harika olmuştu. Benim bile onu görünce aklım çıktı her gün gördüğüm kız bana bile çok seksi geldi onların bakması gayet normaldi hem bakmaları benimde hoşuma gitti onlar bakıyordu ben sikecektim. Neyse ne yersin dedim balık dedi tamam bende balık alayım dedim ama balık rakısız gitmezdi alkol kullanıyor musun dedim. Evet dedi tamam rakı içer misin dedim bayılırım dedi o zaman bize bir büyük rakı dedim tamam diyerek gitti garson, sohbet etmeye başladık ikimizde gülüyorduk ne oldu diye sordu bende o kadar uzun bakmanın sonucunda seninle burada olduğuma gülüyorum sevinçten dedim.

Bu kadar güzel birisi miyim gerçekten dedi. Bende istersen etrafına bak buradaki tüm erkekler sen içeri girince sana baka kaldılar dedim teşekkür etti. Sevgilin yok mu diye sordum hayır dedi senin dedi bende artık sen oldun geçmiş olsun dedim güldü. Ben henüz teklif almadım dedi elini tuttum hemen bence bu yeterli deme dedim evet dedi. Ailen ile mi yaşıyorsun dedim hayır yalnız yaşıyorum dedi sen diye sordu bende dedim. İstersen buradan sonra bize gidelim dedim tamam olur fark etmez dedi içimden oldu bu iş gece seks var dedim neyse içmeye başladık balıklarda geldi bu biraz içince sarhoş olmaya başladı artık ona vermiyordum çünkü yapacağımız seksin bir anlamı olmazdı sarhoş olursa.

Saat geç olmuştu kalkalım mı dedim olur dedi elini tuttum arabaya kadar düşmesin diye devamlı gülüyordu. Eve geçtik beraber bununla duşa girdim ayılsın diye ikimizde çıplaktık duşun altında bununla sevişmeye başladım. O kadar seksiydi ki benim yarağım hemen kalktı görünce ben bunu alamam çok büyük bu dedi. Bende alırsın canım ne olacak sanki dedim sevişmeye devam ettik amını yalamaya başladım, Zevkten inliyordu sok artık çok azdım dedi bende acele etme bende azmak istiyorum al yarağımı yala biraz dedim tamam diyerek diz çöktü deliler gibi gırtlağına kadar alarak yaladı.

Çok güzel sakso yapıyordu, zevkten beni öldürecekti ağzına boşaldım devam etti yalamaya. Çok kısa süre içinde tekrar kaldırdı yarağımı hemen amına girdim sertçe sikmeye başladım çılgına döndü içine alınca benimkini. İlk başta büyük diyen kız şimdi daha sert sik beni diyordu sabaha kadar onu siktim deliler gibi artık devamlı beraber oluyoruz resmen beni kendine hayran bıraktı. Restorana gittim ertesi günü karşı masamda iki seksi kız oturuyordu devamlı bana bakıp bir şeyler konuşuyorlardı. Yanlarına giderek bende beni birine mi benzettiniz dedim hayır dedi bir tanesi kardeşim senden çok hoşlanmış o yüzden bakıyorduk dedi.

Ne yalan söyleyeyim bende kardeşinizden hoşlandığım için geldim dedim. Beni buyur ettiler masalarına benim kız kasadan beni sikecek gibi bakıyordu beni ama yapacak bir şey yoktu. Sohbet koyulaştı kalkalım isterseniz dedi ablası bende olur fark etmez dedim kardeşi de abla senin işin vardı dedi evet dedi siz takılın ben akşam gelirim dedi. Sonradan öğrendim meğerse ikisi de benden hoşlanmış grup seks yapmak için anlaşmışlar. Küçük olan bize gidelim daha rahat ederiz dedi evlerine gittik ikimiz içeri girer girmez sevişmeye başladık tamamen soyunduk ben onun amını yalarken arkamdaki kapı açıldı.

Üçlü yapmak ister misin diye ablası gelmişti bana uyar ben severim grup seks dedim oda gelip bana sakso yapmaya başladı. Deliler gibi yalıyordu ablası bende ötekinin amını yalıyordum çok keyif almıştım çünkü ikisi de bir birinden güzeldi. ablası yeter artık ilk beni sik diye uzandı yatağa amımdan çok sert sik ama yavaş sevmiyorum ben dedi bir anda girdim amına deliler gibi sikmeye başladım kardeşi de ablasına amını yalatıyordu. Harika bir duyguydu abla kardeşi sikmek, ablası çok dayanamayıp titreyerek boşaldı o rahatlamıştı sıra kardeşine geldi onun amı daha seksi duruyordu yaşı küçük olduğu için kucağıma alıp yarım saat kadar onu da boşaltana kadar siktim. Sabaha kadar abla kardeşi anal ve amından sikerek rahatlattım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu