Aldatma Seks Hikaye

Yeğenimi Uyurken Yakaladım Ve Tecavüz Ettim

Merhaba ben Hakan, Bursa’da yaşayan bilgisayar mühendisi bir adamım. Yaşım 36 ve hiç evlilik yapmadım daha doğrusu hiç fırsat bulamadım. Hayatım boyunca hep kadınlarla ilgilenip sadece onlarla az zaman geçirip sonra yol verdim. O kadar karı kız ayağım oldu ki halen bıkmış değilim ama yalan olmasın ta ki benden genç yeğenimle birlikte olmamdı. Gerçeği zorlan olan bir şeydi ama sonradan karşılıklı oldu tecavüz ettiğim yeğenim yaptığım seksi çok beğenince kimselere diyemedi ve ondan sonra benimle isteyerek oldu çünkü onu o kadar çok iyi becerdim ki aklı gitmişti beni, unutamamıştı. Bende onu unutamadım çünkü daracık bir amcığı vardı ve ilk bakireliğini benimle yaşadı. İsmi Merve ablamın ilk ve tek çocuğu yaşı 22 ama çok haylazdı aramız çok iyidi ama nasıl oldu bir anda ona saldırdığımı gördüm sonradan pişman olsamda aramızda güzel bir bağ olunca pişmanlığım gitti. Onunla nasıl olduğumu daha doğrusu nasıl zorlan altıma aldığımı anlatayım.

Ben yalnız yaşayan ailesinden uzak kalarak yaşayan bir adamım. Aileme çok uzak değilim ama fazla görüşmüyordum bir gün beni arayan Merve yeğenim abi müsaitsen senin evde bugün kalmak isterim az kafa dağıtmak isterim dedim. Sonuçta yeğenim dayısıyım yok diyemedim buyur gel yeğenim sorun yok dedim ve anahtarı evden çıkarken saklamıştım ve yerini ona söyleyip istediği zaman eve gideceğini söyledim. İşlerim vardı onları halletmek için uğraşıyordum akşam oldu eve gideceğim sırada markete girdim viski aldım akşam keyif yaparak evde çalışırım dedim. Eve vardım saolsun yeğenim bir yemek yapmış birlikte yemek yedik sonra o televizyon izledi bende bilgisayar başına geçip çizimlerime bakmaya başladım.

İşimi bitirip alkol içmek istedim yeğenim Merve hiç beni rahatsız etmedi usulca yanımda oturup dizi izliyordu. Viski yanında bir şeyler kurdum içerken az kafam iyi oldu bir süre sonra Merve bana dayı bende içmek isterim eğer uygun görürsen bir bardak alırım. Daha önce içtin mi dedim ona oda eve dayı bir kaç defa arkadaşlarla içtim aramız iyi di arkadaş gibi olduğumuz için bana doğruları anlatırdı. Tamam yeğenim al bir bardak getir dedim birlikte içmeye başladık viski şişesi bitene kadar devam ettik. Sonra bir baktım yeğenim bitkin düştü orada sızıp kendinden geçti.

Kucağıma alıp yatağa götürdüm kendi yatağımda yatırmak istedim. Yatağa kadar kucakta götürürken bir anda bana sarıldı içim kıpır kıpır etti yatağa atıp üstünü çıkartıp rahat yatmasını isterken üstündeki çıkınca ortaya büyük memeleri çıktı. Onları görünce aklım gitti bir anda her şeyi bitti aklıma sadece sikiş yapmak geldi. Bilirsiniz alkol gerçekten kötülüklerin anasıdır beni de yoldan çıkardı. O an sadece onunla yatmak geldi içimden ve öyle yaptım üstündekiler hepsini çıkartıp çırıl çıplak kaldı. Genç ve taze bir vücut karşısında erdim adeta bir an yapmim dedim ama kendime hakim olmadım ve yalamaya başladım.

Oda kendinden geçmiş hiç bir şey demiyordu onun memelerini yalarken saçlarımı okşuyordu ben yaladıkça o inliyor sonra başımı tutup amına götürdü. O kadar çok içip kendini kaybetmişti ki ne yaptığını bile bilmiyordu. Ondan faydalandım amcığını yaldım hiç sikilmemiş ve bakire olduğunu fark ettim içine sokarken acı çekiyordu o an aklıma daha önce izlediğim bir porno filmi gelmişti o an adam bakire kızı bozuyordu oradan aklıma geldi ve yavaşça soktum.

Kan geliyordu sonra alıştıkça içine daha çok soktum zevkten bitiyordum daha önce bakire bir kız sikmemiştim ilk defa oldu oda yeğenimle oldu sabaha kadar onunla seks yaptım kendine geldiğinde kucağımda çıplak halde olduğunu gördü ve ne yaptık dayı demesiyle uyandı. Kendimize geldiğimizde kimselere demesin diye ona zorlan sahip olduğumu söylemedim sen istedin Merve ne kadar yok desemde beni bırakmadın zorlan soyunup benim altıma girmek istediğini söyledin bende kafam güzeldi kendimi kaybetmiştim yaptım. Olacak gibi değildi aramızda kalsın dedim tamam dayı zaten beni dün gece zevkten çıldırttığını hissettim ama sanki rüyaydı gibi hissedince hiç bozuntuya vermedim. Neyse aramızda diyerek konuyu kapattık ve sevgili olduk ve sürekli onunla gizlice evimde görüşerek seks yapıyor ve mutlu bir şekilde hayatımıza öyle devam ettik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu