Aldatma Seks Hikaye

Seksi Vücutlu Kuzenimi Bayıltıp Yatağıma Attım

Selam arkadaşlar ben Sinan, 31 yaşında olgun kişiliği olan ancak alkolik bir adamım. İçmeden hayatta durmam sürekli içmeye gider keyif yaparım. Gençliğimden beri böyle yürüdü hayat içmekten evlenmeye fırsat bulamadım desem inanır mısınız bilmem ama gerçekler bunlar işte, tam evleneceğim dedim ailem buldu söz kestik sonra evleneceğim kızın ailesi benim içkiye yoğunluk gösterdiğimi görünce sözü bozdular ve yeniden olduğum yerde saydım. Aslında haksız değiller bende olsam kızım sonuçta daha sonra mutsuz olacağına şimdi olsun en azından başka kısmetleri çıkar diyerek böyle bir adama vermem der. Sonuçta alkolik olan biri ailesine bırak kendisine bile faydası yok. Bunları bilmeme rağmen yine de vaz geçemiyorum.

Ne zaman tamam bu sefer bitti artık adam ol bir işe gir çalış diyorum ama olmuyor bir arabam vardı onu da sattım şuan onun parası ile geçiniyorum bakalım oda bitince ne olacak çok merak ediyorum. Uzun zamandır içimi dökmek istedim ama öyle bir fırsatım hiç olmadı sonra duydum ki sex hikayeleri sitelerinde kendi düşüncelerini paylaşabiliyorsun diye bende girip yaşadıklarımı anlatmak istedim. İsmimden başka bir şey geçmiyor bu haytta dünya kadar Sinan isminde erkek var ondan rahat şekilde anlatmaya karar verdim.

Bu hayatta hiç yapmayacağım bir şeyi yaptım güzel bir kuzenim var arada yanıma gelir bir şişe bira içerdi ve giderdi. Severdim onu ama ona başka gözle bakacağım hiç aklımda yoktu. Zaten olmaz dı değil mi halamın kızı nasıl yapacağım neyse bir gün aradı abi sahilde içmeye gidelim mi dedi bende kıramadım gittim zaten yapmadığım bir şey değildi o an sahile gittim oda bir şişe 70’lik votka almış bu sefer votka içelim dedi. Beni aradığında bira deyince bir kaç tane almıştım neyse onuda içeriz diye başladık. Bi derdi varmış sevgilisinden ayrılmış erkek arkadaşı bunu aldatmış buda konuşmak ve rahatlamak istemek için beni yakın bulmuş.

O konuşuyor ben dinliyorum tabi o sıra onda içmekten alı koymuyor kendini sürekli bardak bitiyor ve dolduruyor alışık olmadığı için kesin çarpacaktı bunu biliyordum ama ne desem yanlış anlayacak bir durumda olduğu için karışmam istemedim. Kafasına göre takılsın diye rahat bıraktım. İsmi Eda 23 yaşında bir şirkette sekreterlik yaparak çalışır çok iyi bir kızdır ama erkeklere güvenemeyeceğini öğrenmemişti. Neyse devam ediyordu aradan bir kaç saat geçti akşam olmuştu artık aşk macerası farklı bir konuya dedindi ve gülmeye başlıyorduk. Kafasını dağıtmak için farklı sohbetler açarak ona iyi gelmesi için kafasını farklı yere çektim.

O kadar çok içti ki votka bitti biraya başladık ayakta duracak gibi değildi acaba bu şekilde eve nasıl gidcek diye merak ederken ona sordum ama nerde kendinden geçmiş. İş başa düşmüştü halamı aradım halacığım kızın az bir şey içti kendinden geçmiş bir sorunu vardı ondan yaptı ben yanındayım sakın merak etme kendine geldiğinde eve ben getireceğim. Sohbet koyu olunca bira da bitti nasılsa zaman var diye bir daha alkol almaya gittik bu sefer aldığımız alkolü evde içelim dedim. Eve geçmeye başladık zor bela koluma taktım ve eve götürdüm. Eve girdik hemen koltuğa oturarak bira istedi bende verdim yine içmeye başladı. Bende o kadar çok içtim ki o sıra sıcaktan üstünü çıkarınca onu gördüm ve aklım gitti.

Çok güzelmiş o an beynim sulandı kuzenim filan dinlemedim ona sahip olmaya karar verdim. En azından ona sahip olursam benimle evlenir bende bu bekarlıktan kurtulurum sürekli seks yapmadan nereye kadar diye bekliyordum. Birasını hızlı içmesini istedim biran önce bayılsın yatağa atmak istiyordum birayı içti sızdı oraya yanına yaklaştım kendinde misin dedim ama ses yoktu. Üzerinde kalan şeyleri de komple çıkardım memeleri filan iyi di zaten kafası güzelken daha önce çok seks yaptığını kız olmadığını söylemişti. İşim kolaydı yani soydum yaladım onu ne yapsam uyanmıyordu bitkin halde olduğu için amını okşadım sonra tüysüz olduğu için dil atıp emdim tabi oda zevk almıyordu değil yaladıktan sonra üstüne çıktım içine yarağımı soktuktan sonra dudaklarını da öpüyor öyle sikiyordum. İçine boşalmamak aklımdaydı çünkü başım belaya girmesin diye iyice siktikten sonra yere boşaldım öyle yattım sabah olduğunda ikimizde çıplak uyandık. Korku ile beni gördüğünde uyanan kuzenim işin bittiğini fark edince birden yanından giyinip kaçtı ve bir daha ne aradı nede yüzüme baktı bende konuyu kapattım ne kadar içimde kalsa da hiç bir şey yapamadan hayatıma devam ettim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu