Ensest Seks Hikaye

Kuzenimin Yakışıklı Ve Zengin Kocasını Elinden Aldım

Merhabalar, değerli arkadaşlarım. Sizlere ne kadar azgın olduğumu ve bu azgınlık ile kuzenim kocasını nasıl elinden aldığımı anlatacağım. Öncelikle İstanbul’da yaşıyorum 25 yaşındayım ismim İlayda çok seksi bir kızım mahallemizde bile benim arkamdan koşturup eve görücü gelmek isteyen çok kişi var ama ben ise teyzemin kızı olan Zehra’nın yakışıklı ve zengin kocası ile beraber olmak istiyorum. Devamlı seksi giyinerek kuzenim Zehra’nın evine gidiyorum tek amacım eşine kendimi fark ettirmek. Sonuçta onu elde etmek için biraz uğraşmam lazım çünkü hem kuzenimde çok seksi hem de adamda çok para olduğu için çevresinde çok bayan vardı.

Ama ben bir yolunu bulup ona kendimi siktirip kendime hayran bırakarak kuzenimin elinden almak istiyordum. Boşanır mı bilmiyorum ama adamın ikinci karısı bile olmaya razıydım çok zengin olduğu için. Uykudan kalktığım bir gün kahvaltımı yapıp çok seksi şekilde giyinerek evlerinin biraz ilerinde ki durakta dolmuş bekleme bahanesi ile beni fark edip arabasına almasını sağlayacaktım. Evden çıkı onların evin oradaki durakta beklemeye başladım kaç tane dolmuş geçti bir türlü geçmedi derken baktım geliyor beni görmesi için biraz yola doğru durdum yanıma yanaşıp nereye gidiyorsun İlayda ben bırakayım dedim olur valla ne zamandır bekliyorum dolmuş gelmedi çarşıya gideceğim dedim.

Tamam gel bin bende çarşıya gidiyorum seni götüreyim dedi bindim arabasına bacak bacak üstüne attım. Sürekli gözü bacaklarımdaydı ama ben onu fark etmemiş gibi yapıyordum. En sonunda inerken arabadan yere telefonu düşürdüm eğildim telefonumu almak için ama amacım seksi amımı göstermekti. Yandan ona baktım resmen ağzının suyu akmıştı artık gerisini ondan beklemem gerekiyordu planım tuttu diye bir kafeye girip kendime bir kahve aldım. Çıktım yolda yürürken kahvemi içip onunla bir daha nasıl yanız kalırım diye düşünmeye başladım. Kuzenim her sabah erken kalkıp markete gider oradan manava uğrar alacaklarını alır eve dönerdi.

Ama bunları en az yarım saatte yapıyordu. Gene bir gün çok seksi giyinerek evlerinin karşısındaki sokakta beklemeye başladım. Kuzenimin evden çıktığını görünce hemen evlerine doğru giderek zile bastım. Kapıyı eşi açtı beni gene çok seksi görünce İlayda hoş gedin geç kuzenin markete gitti gelir şimdi dedi bende tamam diyerek girdim. evin içinde koltuğa geçip bacanak bacak üstüne attım gene artık oda anlamıştı ona kendimi deliler gibi siktirmek istediğimi. Sürekli bana bakıyordu İlayda sevgilin yok mu senin dedim yok deyince bu yüzden bu kadar azgın bir bayansın galiba dedi.

Nereden anladın ki azgın bir bayan olduğumu demeye kalmadı yarağını açtı hadi kuzenin gelene kadar bana sakso yap ta marifetini göster bakalım dedi. Bende hemen ağzıma alıp deliler gibi yalamaya başladım kısa süre içinde onu boşalıp tekrar bir zaman bulup kendimi siktirmem lazımdı. Beş dakika içinde ağzıma boşaldı ve hepsini yuttum bende sen bir harikasın ya bunu mutlaka tekrarlayalım İlayda dedi o sırada kapı çaldı kuzenim gelmişti. Hoş geldin kuzen dedi bende hoş bulduk diyerek öptüm kuzenimi kocası hayatım ben çıkıyorum siz takılın dedi tamam aşkım dedi kuzen beraber kaldık evde biraz oturup bende çıktım.

Önceden benim telefonu almış eşinin telefonundan evden çıkar çıkmaz telefonum çaldı arayan numara kayıtlı değildi açtım. Hemen karşındaki sokaktayım gel bir otele gidelim yarım kalan işimizi tamamlayalım dedi. Çok heyecanlıydım ona kendimi siktirip devamlı tüm ihtiyaçlarımı aldırmam lazımdı sonuçta kuzenimden ne eksiğim var beni diyerek gittim bindim arabasına. Çok güzel bir otele götürdü beni sonuçta parası vardı dandik otelde görüşmezdim zaten onunla beni kullanıp atacağını düşünürdüm. Ama o çok seksi bir otele götürünce benden hoşlandı dedim kendi içimden kayıtları yaptırıp odaya çıktık.

Kapıdan içeriye girdiğimiz gibi hemen pantolonunu açıp hadi gene o muhteşem saksonu yap bana dedi senin gibi sakso yapan bir bayan daha tanımadım beni delirttin zevkten eşimi seninle aldatacağım kırk yıl düşünsem aklıma gelmez dedi. Hemen aldım ağzıma beş dakika sürmedi gene fışkırarak boşaldı ağzıma bu sefer yutarken devam ettim saksoya sıra sende sende benim bu taze amımı yalayarak beni boşaltacaksın dedim. Hemen başladı amımı yalamaya bu çok güzel yalaya yalaya yemek isterim bunu diyerek getirdi dilini ve yarım saat yaladı sonunda titreyerek boşalırken bir anda yarağını soktu benim amıma sertçe sikmeye başladı. Zevkten ölecektim gün boyu en az dört posta beni sikti artık her ihtiyacımı karşılıyordu beni ikinci karısı olarak görüyordu.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu