Seks Hikaye

İşarkadaşım Evvel Komşum Oldu Sonra Sikicim

Selam sex hikaye sitesinin azgın sakinleri. Adım Nergiz, 44 yaşındayım, 1.67 boyunda, hafif balık etli bir yapım var. İzmit‘e yakın bir beldede oturuyorum. Kocam Osman 58 yaşında. İzmirde üniversite okuyan bir kızım var. Bu yüzden 5 yıldır çalışıyorum. Zaten kocamın kendine hayrı yok, aldığı parayı içkiye, at yarışına yatırır. Bizim burada evler bahçe içinde, genelde 2 kat ve birde çekme katlıdır. Çalıştığım şirkete yeni gelen Selçuk adındaki teknisyen ev arıyordu. Yan komşumun çatı katını Selçuk’a kiraladık ve artık işe sabah akşam beraber gidip geliyorduk. Selçuk 32 yaşında, 1.75 boylarında bir delikanlı.

Selçukla komşu olalı 3 ay geçmişti. Yaz aylarındaydık. Bir akşam işten çıktık, minübüs tıka basa geldi, zor bindik. Selçuk arkamda, kapı zor kapandı. Selçuk resmen kalçama yapışmıştı. Az bir zaman geçti ki, kalçalarımın arasında yavaş yavaş bir sertlik hissetmeye başladım. Bir an tedirgin oldum, ancak ne diyeyim adama, araba tıkış tıkış. Önce aldırış etmedim, ancak ince kumaşlı eteğimden o kadar çok hisediliyordu ki. Kalçamı öne çekeyim dedim, ama olmuyordu, önümde yer yoktu. Bir müddet sonra kendime bile inanamadığım birşey oldu, bu temas beni müthiş tahrik etmeye başladı. (Zira en az 5 yıldır kocamla sikişmiyorduk. Hele son 2 yıldır hiç dokunmuyordu bile bana. Zaten ben de çalışmak ve eve para yetiştirmekten kadınlığımı bile unutmuştum). Neyse, bu arada ben de kendimi salınca, Selçuk biraz daha dayandı. Şimdi yarağı tam kalçamın arasına oturmuş, minibüs sallandıkça sürtünüyordu. Adamakıllı tahrik olmuştum ve külodum bile ıslanmaya başlamıştı. Unuttuğum kadınlığım aklıma gelmişti.

Minibüsten inip evlerimize yöneldiğimizde, sanki hiçbir şey olmamış gibi, iyi akşamlar dileyip ayrılmıştık. O akşamdan sonraki akşamlarda bu minübüs macerası hep devam etti. Resmen ikimiz de birbirimizi tahrik eder olmuştuk, sanki aramızda sözsüz bir anlaşma var gibiydi. Yine bir akşam tam minübüsten inerken, kocam da bahçe kapısındaydı ki, Selçuk iyi akşamlar demeden, “Nergiz abla, eve internet bağlattım, eğer Oya ile (İzmirde okuyan kızım) görüntülü konuşmak istersen, akşam yemeğinden sonra gelebilirsin!” dedi. Kocam da bana, “Nergiz bak ne güzel birşey ya, istiyorsan git, zaten ben kaveye çıkıyorum!” dedi. Mendebur herif zaten her akşam kahveye çıkıyorum der, gecenin bir yarısı kör kütük gelir. Neyse, ben Selçuğa, “Bakalım, evişleri azsa gelirim!” diyerek geçiştirdim. Ama hep aklımda minibüsteki halimiz vardı ve işin sonunun nereye varacağını biliyordum.

Yemekten sonra hava kararmıştı, ama halen gidip gitmemeye karar veremiyordum. Sonunda gitmeye karar verdim ve duşumu alıp, iç çamaşırlarımı değiştirip Selçuğun evine çıktım. Kapıyı çaldım, ama heyecandan yaprak gibi titriyordum. Kapı açıldı, “Buyur gel Nergiz abla!” dedi. Ben içeri girer girmez Selçuk belimden yakaladığı gibi kendine çekti ve dudaklarıma yapıştı. Kendimi çekmek istedim, “Yapma Selçuk…” diyordum. Ama daha çok kendine çekip, boynuma gerdanıma öpücükler kondurmaya başladı. O arada ellerini de kalçalarıma indirip, biraz daha kendine çekti, sertleşmiş yarağını hemen göbeğimin altında hissetmeye başladığımda, benim ellerim de Selçuğun belinden yakalamış, birbirimize kenetlenmiş hale gelmiştik. Artık bir anda dudaklarımız dillerimiz birbirine girmiş, Selçuğun alt dudağını ısırmaya başlamıştım. Bu vaziyette hemen odaya sürüklendik ve yatağa yuvarlandık.

Selçuk bir anda üzerimdeki tişörtü çıkardı ve dudaklarını göğüs çatalıma yapıştırdı. Bir eli südyenimin üzerinden göğüslerimi okşarken, diğer eli eteğimin altından apış arama girmiş, külodumun üzerinden amımı okşamaya başlamıştı. Ben iki elimle Selçuğun penye şortunu sıyırdım. İçinde külot yoktu. Elime direkt sertleşmiş yarağı gelmişti. Selçuk birden kalktı, eteğimi külotumla beraber sıyırıp çıkarttı ve ağzını amıma gömdü. Amımın dudaklarını emiyor, dilini içime sokup çıkarıyordu. Ben de ters dönüp Selçuğun yarağını yakalayarak, dondurma yalar gibi yalıyor, kafasına öpücükler kondururken sıvazlıyordum. Okadar güzel bir duyguydu ki, bir anda titreyerek ve inleyerek orgazm olmaya başlamıştım. Kalçamı yukarı kaldırıp, amımı Selçuğun ağzına doğru bastırıyordum ki, Selçuk ta inleyerek, elimle sıvazladığım yarağından lav gibi fışkıran menilerini suratıma ve göğüslerime doldurmuştu.

Selçuk dönerek yanıma uzandı ve çarşafla üzerimdeki döllerini sildi. Birer sigara yaktık. Terden su içinde kalmıştık. Ama başımı göğsüne çekerek, önce alnımdan sonra dudaklarımdan öperek, “Sevgilim müthiş güzelsin, bir harikasın!” diyerek her yerimden öpmeye başladı. O arada südyenimi de çözerek sıyırdı, dikleşmiş göğüsuçlarımı öpüp, elleri ile de göğüslerimin altından okşamaya başlamıştı. Ben, “Çok uzun zaman oldu, sevişmeyi neredeyse unutmuştum!” dediğimde, Selçuk, “Artık sen benim kadınımsın!” dedi. “Sen de benim erkeğimsin!” derken, tekrar Selçuğun yarağını sıvazlamaya başlamıştım bile. Selçuk ta boş durmuyor, her yerimi okşayıp, göğüslerimden aşağılara doğru yalıyordu. Eli de amımı bulmuştu. Parmaklarını kullanarak deliğime girip çıkmaya başladığında, benim inlemelerim duvarlarda yankılanırken, “Hadi sok! Sookk!” diye inliyordum.

Bacaklarımı açtığımda, Selçuk ta yerini almış, yeniden sertleşmiş yarağının başı amımın dudaklarını aralayarak deliğimi bulmuş, ayak bileklerimden tutup bacaklarımı yukarı kaldırırken, yarağı da kayganlaşmış amımın derinliklerine birden bire girivermişti. Oohh ne muhteşem bir şeydi! Amımın duvarları yarağını öyle bir sarmıştı ki, tüm damarlarını hissediyordum. Yine birden kalçamı yukarı doğru kaldırarak amımı kastığımı hatırlıyorum. Selçuğun yarağını sanki içimde hapsetmek ister gibi, aynı anda nasıl bir “Aaahhh!” çektim bilmiyorum, Selçuk birden ağzımı kapattı ve girip çıkmaya başladı. Artık kendimden geçmiş gibiydim. Rahat bir 10-15 dakika girip çıktı amıma. Amıma her girişinde, zevkten resmen bağırıyordum. Selçuk birden bire hızlandı, nasıl basıyor amıma öyle! Ben yine inleyerek kasılmaya ve orgazm olmaya başlamıştım. Selçuk ta fazla dayanamadı ve içime fışkırmaya başladı. Üüüüffff, müthiş bir şehvet içinde ikimiz de boşalmıştık.

Bir müddet yatıp dinlendikten sonra, ben giyinip eve gittim. Ama ikimiz de ertesi akşamı zor yaptık. Ertesi akşamki sevişmelerimizde artık hiç sınır ve sikilmedik deliğim kalmamıştı. Böylece 5 yılın hasretini çıkarıyorum!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu