Aldatma Seks Hikaye

Babamın yeni Evlendiği Seksi Karısını Babamdan Daha Fazla Sikiyorum

Merhabalar arkadaşlar sizlere babamın yeni evlendiği cici annemi nasıl siktiğimi anlatacağım. 25 Yaşındayım Annemi kaybedeli 5 sene oldu babam hiç evlenmedi annemin ölümünden sonra amam ona devamlı evlen baba yalnızlık zor falan diyordum. En sonunda tamam oğlum gerçekten artık zor olmaya başladı evleneceğim dedi bende tabi baba nasıl bir ömür yalnız gider ki dedim. Kendime göre bir bayan bulmak için biraz zaman lazımdı. Oldukça zengin olduğumuz için babamın etrafında çok kadın vardı ama o iyi kalpli bir insan bulmak istiyordu ama çok zordu bu zamanda öyle insan bulmak. Şirkette bir müdür açığı oluşunca babam yeni bir iş ilanı vererek yeni bir bayan müdür arayışına geçti içimden diyordum bence bulacağı yeni müdür ile evlenir.

Dediğim gibide oldu. Akşam eve geldiğinde oğlum işe yeni aldım müdür dul ama olsun bende dulum onun bir kızı var dedi sorun olur mu sence diye sordu benim için sorun olmaz baba sana uygunsa ben umursamam dedim. Çok etkilendim ondan kabul eder mi bilmiyorum ama yakınlaşmak için elimden geleni yapacağım falan dedi aradan bir ay geçti babam kadını ayarlamış yemeğe çıkacaklardı. Evlenme teklifini bugün edeceğim oğlum dedi, ne güzel baba işte kabul eder bence babamdan iyisini mi bulacak falan dedim yemeğe çıktılar. Eve geldiğinde tamam oğlum oldu bu iş kabul etti imam nikahı sonrada resmi nikah yıkıp burada beraber yaşayacağız dedi tamam baba sen nasıl istersen falan dedim.

Babam çok uzun zamandır seks yapmıyordu devamlı bu konuda annene ihanet etmek falan istemiyorum deyip dururdu. İşte ne güzel artık düzenli seks yapacağı bir bayan vardı belki kızı güzelse bende onu ayarlayıp sikerim. Eve geldiler ertesi günü ben televizyon izliyordum babam açtı kapıyı valizlerine yardım etmem için beni çağırdı. Kapıya geldiğimde aman tanrım bu ne güzellik annesi güzel kızı ondan güzel babam o kadar şanslıydı ki taş gibi cici annem olmuştu ağzının tadını biliyorsun babam dedim içimden. Odalarına çıkardım valizlerini yerleştiler akşam yemeği beraber yemek için indik aşağıya kızı bir kısa şort ile indi annesi de aynı gözlerimi ikisinden alamıyordum.

Kız benim ona olan kaçamak bakışlarımı yakaladı ve bana göz kırptı oldu bu iş dedim. Yemek bitti çay faslı falan derken babam saat geç oldu çocuklar biz yatalım siz oturun yada isterseniz sizde yatın dedi. Ben oturacağım baba sen uyu dedim kızda bende oturuyorum iyi geceler dedi babamlar odasına çıktı bende arkalarından tuvalete çıktım. Babam durmamış hemen seks yapmaya başlamıştı kapı aralığından izledim biraz onları cici annemim memeleri ve amı taş gibiydi baba çok şanslısın at gibi karıyı sikiyorsun dedim. İndim aşağıya birde ne göreyim kız amı ile oynuyor beni görünce hiç bozuntuya vermeden devam etti, ne bakıyorsun gel işte istemiyor musun yoksa beni sikmeyi dedi.

Hangi erkek seni sikmez istemez ki deyip yapıştım amına deliler gibi yalıyordum zevkten ağzıma boşaldı. Babam üst katta bende alt katta seks yapıyordum çok keyif verici bir duyguydu deliler gibi sabaha kadar siktim seksi kızını cici annemim. Ama aklım hep cici annemi sikmek için kuruluyordu ne yapıp ne edip sikmem lazımdı sonunda bir fırsatını yakalayıp söyledim ona cici anne seni bende bir kere siksem olur mu babam ile seni izledim çok seksi bir bayansın lütfen beni kırma dedim. Gerçekten seksi miyim falan demeye başladı evet diyerek gaz verdim ona fazla dayanamayıp kızı okulda babam işte olunca gel benimle dedi ve babamın odasına çıktık.

Soyunda tamamen gel başla hadi dedi yapıştım amına ve götüne yaladım en az yarım saat artık sik öldüm azgınlıktan dedi. Tamam acele etme daha zamanımız var dedim kızım okuldan bugün erken çıkacak dedi. Bende tamam o zaman diyerek soktum amına kızı kapıyı açtı anne ne yapıyorsun sen falan dedi gel bize katıl kızım dedi şaşırdım. Tamam anne sen ne dersen o dedi ve geldi annesine amını yalatıyordu bende amından sertçe sikiyordum cici annemi. Babam işten gelene kadar ikisini de siktim çok keyifliydi artık geceleri kaçamak yaparak sırayla sikiyordum onları bu gidişle babam da üvey kızını siker dedim içimden bu aralar içimden geçen her şey oluyor eğer buda olursa bir sonraki hikayemde sizler ile paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu