Seks Hikaye

Aynı Okulda Okuduğum Seksi Kızları Sikiyorum

Selamlar arkadaşlar ben Cem 19 yaşında çok zengin bir gencim. Zengin derken babadan zengin birisiyim üniversite öğrenci olduğum için okula son model araba ile gidince çoğu kız benimle manita olmak için can atıyor ama ben ise seçiciyim herkes ile birlikte olmuyorum bundan dolayı çoğu kızı sikmiyorum her zaman fiziği güzel olanı yanıma alarak biraz gezip eğlenince gecesine sikip bir dahada hatırlamıyorum. Okula yeni başlayan Cansu ismimde bir kız vardı aklım sürekli ondaydı ama onunda babası oldukça zengin olduğu için beni bir türlü görmüyordu ne yapsam da onu bir gece deliler gibi siksem diye süreli onu düşünüyordum ama illa bir yolunu bulacaktım okuldan gene bir kız ayarladım beraber gezerken Cansu denk geldi yanımdaki kızın arkadaşı idi geldi yanımıza oturdu onu görünce içim eriyordu resmen ne yapsam da bana bakmıyordu.

Biraz ben oturduktan sonra ben kalkıyorum diyerek kalktım masadan eve geçtim ertesi günü bir şekilde onunla konuşma fırsatı yakalamalıydım ama nasıl diye düşünürken aklıma arabasının lastiğini patlatmak geldi okula herkesten sonra giderek arabasının lastiğini bıçak ile yardım daha sonra okula girdim ama hiç bir derse girmedim onun çıkmasını bekliyordum o çıkınca bende çıkıp yardım bahanesi ile onunla konuşmak istiyordum. neyse akşama doğru okul dağılmaya başladı Cansu’da çıktı çok seksi giyinmişti her zamanki gibi arabaya doğru gidiyordu bende onun arkasından yürüyerek belli etmedim kendimi arabaya o halde görünce şaşırdı bende hemen yanına giderek ne oldu Cansu dedim lastik patlamış falan dedi bende yardım edeyim istersen deyince kırmadı beni tamam dedi bagajına baktım yedek lastiği vardı çok anlamam ama iyi kötü değiştirdim lastikçiye gittik sonra beraber diğerini yaptırıp taktırdık parasını ödemek istedim ama kabul etmedi.

Sana borçlandım dedi bende sorun yok ne borcu dedim hayır olmaz en azında gel beraber yemek falan yiyelim dedi bende olur sen nasıl istersen dedim yemek için beni lüks bir yere götürdü yemeğimizi yerken biraz sohbet ettik konuyu bir şekilde sevgiliye getirerek sevgilin yok mu diye sordum oda hayır senin var ama galiba dedi bende hayır yok o zaman geçen ki kız kim oluyor dedi arkadaşım dedim sen şuna takıldığım desen daha doğru olur dedi bende evet öyle utandım diye söylemedim dedim, sen mi utandın okulda çoğu kız ilişki yaşamışsın şimdi utandım diyorsun bana diyerek güldü bende ne yapayım öyle olmasını istemem ama sevgili olacak birini bulamıyorum herkes para için yaklaşınca bende istediklerini vererek takılıyorum dedim. Keşke hayatımda senin gibi güzel ve asil bir kadın olsa başka kızlara asla bakmam falan dedim gerçekten bakmaz mısın dedi bende hayır asla aldatmam seni dedim o zaman sevgilim olmak istiyorsun yani dedi bende evet neden istemeyim ki zaten lastiğini ben patlattım dedim fark etmedim mi sence diyerek güldü.

Demek ki oda beni istiyormuş diyerek sevindim neyse ne yapalım akşam işin var mı dedim oda hayır yok dedi beraber bi disko yapalım mı dedim Oda olur canım nasıl istersen dedi, o zaman numaranı alayım hazır olunca ara beni almaya geleyim seni dedim verdi numarasını ve akşam olmasını sabırsızlık ile bekliyordum. Aradı hazırım canım çıkıyorum evden sende gel dedi bende tamam canım geliyorum hemen diyerek aldım Cansuyu ama bir giyinmiş akıllara zarar beni gidene kadar neredeyse boşaltacak kadar seksi olmuştu neyse girdik diskoya tam bir eğlence meraklısı çıktı birazda içince yerinde durmadan oynuyordu. O oynuyor ben azıyorum illa onunla seks yapmam lazım dı yoksa dert olacaktı.

Onunla sürekli göz gözeyiz sonunda dayanamadım ona göz işareti yaparak arkamdan gelmesini istedim. Yanıma geldiğinde ne oldu dedi bende gel bakayım benimle sana bir şey anlatacağım. Aklımda arabada seks yapmak vardı onunla arabaya biner binmez yapıştım dadaklarına ne yapıyorsun demesine izin vermeden amcığını ellerim ile okşayınca onunda istediği oldu çünkü azgınlık sadece bende yoktu. Arabanın arka koltuğunda sevişirken üzerime oturdu yarağımın üstünde zıplıyor bana mükemmel anları yaşattı. Uzun süre boşalmadan onu hoplatarak siktikten sonra sonunda dayanacak gücüm kalmayınca boşaldım ve ikimizde ter içinde kaldıktan sonra üzerimizi topladık yeniden içeri girip eğlencemize bakmıştık.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu