Seks Hikaye

Apartmana Yeni Taşınan Dul İle Yasak Aşkımız

Selamlar arkadaşlar ismim Nihat, 28 yaşında evli bir çocuk Babası birisiyim. Eşim ile bir birimizi severek evlendik ve aşkımızın meyvesi olan bir kızım oldu her şey harika bir şekilde ilerliyordu hayatımda çocuğum doğduktan sonra kısmetim o kadar açıldıki maddi açıdan anlatamam. Her kesin dediği gibi gelen evlat kısmeti ile gelir diye söylerlerdi inanmazdım ama doğru olduğunu çocuğum dünyaya geldiğinde anladım ve ev araba iş yeri derken sahip olmak istediğim her şeye sahip oldum bu hayatta, eşim ile seks hayatım ise oldukça renkli düzenli olarak seksimizi yaparız hafta sonraları masa kurarak beraber içeriz. Yoğun bir haftanın bitimine daha geldik eşim ile akşama rakı balık yapalım dedik ben rakı ve balıkları alıp eve gittim oda ı sırada salata meze işlerini halledip bir güzel de giyinmiş özel günümüz anladım bu gece bitmez diye iç çekerek öptüm aşkımı ne kadar şık olmuşsun hayatım dedim ve duşa girdim. Duşumu aldıktan sonra aşağıya indim her şey hazır beni bekliyordu balıkları harika yapmış rakımızı doldurmuş ve buzunu da ben gittiğimde attı.

Neyse oturduk bir yandan yemek yiyoruz bir yandan da içiyoruz kafamız hafif çakır olmaya başladı o sırada eşim yanıma gelerek dudaklarıma yapıştı ve deliler gibi seks yapmak istiyorum hayatım beni bağırta bağırta sik bu gece uzun zamandır o şekilde sikmiyorsun dedi bende sen nasıl istersen hayatım dedim sevişmeye devam ettik yatak odasına geçtik tamamen soyunduktan sonra 69 pozisyonunu alarak uzun süre bir birimizi yaladık ve daha sonra eşim kucağıma çıktı ve çılgınca zıplamaya başladı uzun süre bildiğiniz o beni sikti üstümden inmedi ve boşalmaya yakın deliler gibi bağırmaya başladı boşaldı ve kendinden geçmişti. Ama ben hala devam etmek istiyordum hayatım duşta seks yapalım olurmu dedim olur hayatım yeterki sen iste dedi ve duşa geçtik benimkini ağzına aldı ve dakikalarca yalayarak kaldırdı ayağını küvetin üstüne koyarak döndü bana ve sok aşkım parçala amımı dedi bende tamam hayatım diyerek önce biraz yaladım tam anlamı ile oda zevke gelsin heyecanı olsun diye daha sonra soktum içine uzun bir süre bağırta bağırta siktim.

Banyoda daha sonra uyuduk ve eşim teşekkür ederim aşkım bugün için dedi ve uyudu ertesi günü komşumuz yolda gördü beni aramızda şakalaşma var diye eşinle seninden uyuyamadım dün diyerek güldü dul olmasam eşime sayenizde bende verirdim ama canımın çekti ile kalıp uyudum dedi bende gülerek komşuluklar yardımlaşma ile olur dedi ev boşsa geleyim ben aynısını sanada uygularım dedim baktım bir anda sevindi gerçekten mi falan dedi bende aramızda kalırsa neden olmasın dedim. Tamam diyerek onun evine gittik daha kapıdan girmeden dudaklarıma yapıştı ve nasıl bir azgınlık ise soyundu ve deliler gibi sevişiyordu benimle, sikimi ağzına aldı deliler gibi yalıyordun uzun bir süre yaladı artık hazırdım ve domaltım bir anda soktum amına altımda resmen çığlıktan ölüyordu eşim bence bizi duymuştur ama ben olduğumu tahmin edemezdi işte olduğumu biliyordu. Daha sonra bana götten sik beni diye yalvardı bende yaladım biraz daha sonra soktum bir anda en az 1 saat boyunca götünden siktim ve içine boşaldım artık haftada bir komşumu sikerek doyuyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu